Binance, водещият брокер на криптовалути, разкри намерението си да въведе нови двойки за търговия с две от най-популярните меме монети - BONK и FLOKI.
Платформата за търговия разкри, че двойките BONK/USDC и FLOKI/USDC ще станат достъпни за търговия днес, на 27 март, в зависимост от условията за ликвидност.
В ход, сигнализиращ за доверието в тези меме монети, Binance обяви и добавянето на нови листинги за алткойни. Това обхваща двойки за търговия като FTM/USDC, MKR/TRY, RAY/TRY и RNDR/BRL.
Наред с тези предложения Binance разкри въвеждането на услуги за ботове за търговия. Борсата разграничи двете поддържани версии, включващи спот Grid, спот DCA и бота за ребалансиране, пригоден за търговската двойка ETHFI/USDT.
Освен това тя ще въведе спот Algo Orders, пригодени съответно за двойките BONK/USDC, FLOKI/USDC, FTM/USDC, MKR/TRY, RAY/TRY и RNDR/BRL. На фона на продължаващия бичи пазар, при който Биткойн се държи около нивото от $70,000 към момента на писане на статията, борсите въвеждат иновации, за да завладеят по-голям пазарен дял.
Въпреки че някои търговски двойки, включващи тези алткойни, вече са налични на Binance, добавянето им в този момент представлява уникално развитие.
Забележително е, че меме монетите преживяват възраждане, като BONK например регистрира забележителен скок от до 123% през последния месец.
Като въвежда нови достъпни двойки за обширната си потребителска база, Binance е готова да генерира повишено търсене на тези меме монети, което потенциално може да засили продължаващата им възходяща траектория.
След месеци на пазарна нестабилност, притежателите на Eтериум отново са на печалба.
Internet Computer Protocol (ICP) отбеляза подновен интерес от страна на инвеститорите, като се повиши с 6.7% през последния ден и с над 19% през този месец.
Един малко известен токен в SocialFi пространството прави фурор, след като донесе астрономически печалби на няколко ранни поддръжници.
Canary Capital преразгледа заявлението си за спот Solana ETF, което е знак за по-амбициозна стратегия чрез интегриране на стейкинг функции.