Новите DeFi проекти въведоха усъвършенствани технологии в блокчейн екосистемата. В бързо променящия се технологичен свят на DeFi, вълнуващи проекти нахлуха в пространството с огромна полезност.
Тези проекти също използват блокчейн технологията, но имат нови технологични реформи, включително слоеве за смарт договори и смарт алгоритми.
Тъй като DeFi продължава да се развива, тези проекти играят ключова роля в оспорването на традиционните финансови методи като настоящите банкови системи. Тези проекти предлагат и чудесни инвестиционни инструменти за инвеститорите.
Например, Bitcoin Spark е нов DeFi проект, който предлага на инвеститорите подобен шанс за инвестиране в Биткойн, когато той беше $2.
Bitcoin Spark е авангардна блокчейн технология, която има за цел да осигури различни методи за генериране на приходи за участниците в блокчейн.
Платформата използва консенсусен механизъм, познат като доказателство за процес (Proof-of-Process, PoP).
Тази статия е спонсорирано съдържание и не отразява мнението на екипа на CryptoDnes. Материалът не представлява инвестиционен съвет.
Валидаторите, участващи в проекта, получават възнаграждение за генериране на нови токени и повишаване на сигурността. Проектът има собствена валута, BTCS, която се използва като токен за плащане на такси за газ.
Цената на Bitcoin Spark може да се повиши на фона на очаквания бичи пазар, който може да се случи през първите тримесечия на 2024 г.
Крипто анализаторите смятат, че проектът ще зададе нови темпове в крипто сектора. Дигиталната валута вече е създала интерес сред големите и дребните инвеститори, въпреки че се намира в четвъртата си фаза на ниво предварителна продажба.
Крипто ентусиастите вярват в скока на новия проект за дигитална валута – Bitcoin Spark.
Нова иновативна платформа насърчава мащабируемостта и прозрачността в екосистемата на счетоводните книги. На фона на крипто зимата на пазара, платформата е предназначена да се представя невероятно, тъй като няколко предприемачи се насочиха към нишата, готови да инвестират капитала си.
Децентрализираната платформа използва изцяло нова система за пътна карта. Пътните карти са от съществено значение, тъй като изобразяват развитието на даден проект от началните фази към периода след стартирането му. Пътната карта е добре разработена и подробно описана от една фаза до друга.
Дигиталните валути трябва да бъдат проверявани чрез одиторска програма. Ето защо три убедителни одиторски компании – Cogitos, Contract Wolf и Vital Block – са извършили одит на системите за смарт договори на платформата и процесите за опознаване на клиенти (KYC).
За разлика от Биткойн и Етериум, които използват механизми за доказване на работата и на залога, Bitcoin Spark съчетава двата механизма в нов – доказателство за процеса. Мрежата използва механизма proof-of-process за награждаване на валидатори, които генерират нови блокове в екосферата.
Платформата разполага и с калкулатор на възнагражденията, който помага на валидаторите да потвърдят печалбата на мрежата, преди да се включат в потвърждаването на блокове.
Освен това мрежата разполага с четири слоя: слой за изпълнение, където се създава блок, докато се избират валидатори; слой за консенсус, който дава възможност за постигане на споразумение между всички валидатори; проверка на валидността на новия блок; слой за добив, който улеснява обработващата мощност и слой за награди, който разпределя наградите в екосистемата.
Задушаването на мрежата е проблем, с който се сблъскват някои платформи за дигитални валути, като например Етериум.
Bitcoin Spark насърчава валидаторите чрез своите олекотени операционни системи. Това увеличава броя на валидаторите на платформата, които участват в разработването на проекта. Когато броят на валидаторите рязко нарасне, тогава сигурността на мрежата се увеличава. Освен това олекотената способност на Bitcoin Spark улеснява работата на мрежата с малки захранващи устройства.
Повече за Bitcoin Spark и ICO тук:
Уебсайт: https://bitcoinspark.org/
Купете BTCS: https://network.bitcoinspark.org/register
Тази статия е спонсорирано съдържание и не отразява мнението на екипа на CryptoDnes. Материалът не представлява инвестиционен съвет.
Общата пазарна капитализация на криптовалутите спадна с 1.7% през последните 24 часа до приблизително $3.6 трилиона към 1 май. Докато пазарът като цяло преминава през корекция, има няколко алткойна, които заслужават специално внимание. В тази статия ще разгледаме тенденциите около Binance Coin (BNB) и Kaspa (KAS), които са на прага на важни технически обновления, както […]
След скорошния скок в цените на криптовалутите, пазарът в момента преминава през фаза на корекция. Въпреки че цената на Биткойн (BTC) – водещата криптовалута – успява да задържи определено ниво, което поддържа позитивните нагласи сред инвеститорите, пазарът като цяло се намира в търсене на нова посока. Поради спада в цените на множество алткойни, се засилва […]
Fantasy Pepe ($FEPE) съчетава мемe културата на Pepe с AI-симулирани 60-секундни футболни мачове и децентрализирани прогнози, осигурявайки токен с реална употреба. Предпродажбата вече привлече над 235 000 $ през първите дни. В момента 20% от общите 125 млрд. FEPE се продават на цена 0,000314 $, като тя ще нараства поетапно до 0,00053 $. Купувачите могат […]
Криптовалутата Solaxy (SOLX) наскоро надмина $32 милиона в предварителни продажби и вече привлича вниманието като иновативно Layer 2 решение в екосистемата на Solana (SOL). Като първият Layer 2 алткойн, изграден върху блокчейна на Solana, инвеститорите започват да се убеждават в неговия потенциал за справяне с предизвикателствата, свързани с мащабируемостта на мрежата. Появата на Solaxy (SOLX) […]