Анализаторът Майкъл Ван де Поуп разкрива своята цел за Лайткойн (LTC) и още два по-малки алткойна.
В нова стратегическа сесия Ван де Поуп казва на своите абонати в YouTube, че мрежата за плащания Лайткойн може потенциално да претърпи ръст от 286%, преди настоящият пазарен цикъл да приключи.
“Когато получаваме експанзия, която се случва в следващия бичи цикъл на Лайткойн, бихме могли да видим разширението на Фибоначи отново.
И тогава 1.618 [нивото] е $600, а второто вероятно ще [е около] $1,000. Така че да, аз съм с много високи очаквания към тези по-стари алткойни, особено като се има предвид структурата, която ни дават.”
Към момента на писане, Лайткойн се търгува на $269.
Ван де Поуп също разглежда OMG Network (OMG), корпоративно решение за сигурни и бързи трансфери на Етериум.
Според крипто стратега, OMG Network може да стартира 108% възход срещу Биткойн (OMG/BTC), стига да поддържа подкрепата от 0.00024 BTC ($16.10).
“Решаващата подкрепа е зелената зона, която трябва да се задържи. Ако това се случи, може да видим продължение към горното ниво в червената зона (разширение на Фибоначи 1.618).”
Към момента OMG се търгува на $16.13.
Друга монета, която търговеца следи, е хибридната блокчейн платформа ICON (ICX).
Ван де Поуп казва, че ICON се подготвя за 65% рали срещу Биткойн (ICX/BTC), тъй като двойката изглежда готова да достигне непосредствената си съпротива на 0.000053 BTC ($3.55).
Към момента ICX се търгува на $2.21.
Well, I mean, interesting for $ICX. pic.twitter.com/PdGLrjQ3Qw
— Michaël van de Poppe (@CryptoMichNL) November 9, 2021
Активен крипто трейдър, следи и новини, свързани с акции, S&P500 и злато. Деян обича да спортува активно, тренира редовно, занимава се с калистеника. Обича и да чете Sci-Fi книги, когато му остане време.
Напоследък Sui нашумя, а екосистемата привлича внимание благодарение на засилената спекулативна търговия и DeFi интереса.
Цената на Pi Coin се повиши след дългоочакваното публикуване на плана за токеномика и миграция.
Блокчейнът на Aptos може да се насочи към значителна промяна в икономическия си модел, тъй като разработчиците предлагат намаляване на стимулите за пасивен стейкинг, за да подтикнат участниците към по-практични роли в екосистемата.
Само през първото тримесечие на 2025 г. Solana е реализирала приходи от $369.5 милиона – вече наполовина от тези, които е реализирала през цялата 2024 г.