Autograph, платформа за NFT, със съосновател Том Брейди, сключи сделка с баскетболната марка SLAM за създаване и разпространение на цифрово колекционерско съдържание на DraftKings Marketplace.
Сделката ще предостави на потребителите на Autograph достъп до архива на кориците на SLAM от над 300 издания от 1994 г.
SLAM ще бъде партньор за стартиране на баскетболната вертикала на Autograph с корици на списания, в които участват играчи, вариращи от Алън Айвърсън и Винс Картър до Девин Букър и Сабрина Йонеску.
SLAM стартира като списание през 1994 г. и оттогава се превърна в марка за лайфстайл и мултимедийна собственост с над 20 социални канала, разрастващо се подразделение за стоки и множество франчайз събития годишно с над 16 милиона последователи по целия свят. SLAM е собственост на JDS Sports, спортна и развлекателна холдингова компания, която също беше ранен поддръжник на базирания в Лос Анджелис Autograph.
ПРОЧЕТИ ОЩЕ: Ето какво следва за тези три криптовалути, според Майкъл Ван де Поуп
Autograph NFT-та преди това бяха пуснати на DraftKings Marketplace (Nasdaq: DKNG), включващи спортисти като Тайгър Уудс, Уейн Грецки, Дерек Джитър, Наоми Осака, Симон Байлс и Тони Хоук.
Autograph наскоро обяви подобна сделка с Lionsgate, в която компаниите ще си сътрудничат за създаването на цифрово колекционерско съдържание на базата на водещите филмови франчайзи по-късно тази година.
“Ние изграждаме портфолио от компании със специфичен акцент върху пресечната точка на спортните медии и технологията на блокчейн и тази сделка стои точно на този кръстопът”, казва Мат Аронсън, президент на SLDS компанията майка на JDS Sports, в прессъобщение.
След значителния хак на Bybit, при който бяха откраднати $1.5 милиарда в Етериум, няколко известни фигури в китайското крипто пространство се включиха в помощ на борсата, като депозираха ETH, за да повишат ликвидността.
Ки Йонг Джу, главен изпълнителен директор на CryptoQuant, наскоро сподели интригуваща гледна точка за меме токените, като ги свърза с теорията на Карл Юнг за „колективното несъзнато“.
Том Лий, ръководител на отдел „Проучвания“ във Fundstrat, смята, че американският фондов пазар е готов за по-нататъшни печалби въпреки скорошната волатилност.
След хакерската атака срещу Bybit на 21 февруари борсата успя да възстанови значителна част от резервите си в Етериум, като се върна до почти половината от нивата си преди атаката.