Hamster Kombat, популярната клик игра в Telegram, ще представи нова сюжетна линия за втория си сезон, която ще позволи на играчите да влязат в ролята на собственици на бизнес.
В най-новия трейлър играта обяви, че участниците ще поемат отговорностите на главни изпълнителни директори, които управляват собствени студия за разработка на игри. Това следва Сезон 1, в който играчите управляваха крипто борса.
Според изявлението новите цели ще включват наемане на персонал и създаване на успешни игри, като в крайна сметка целта е да се създаде гейминг платформа. Трейлърът уверява феновете, че механиката на кликането ще се запази, заявявайки:
Наистина ли си мислехте, че това е всичко? В никакъв случай.
В перспектива до 2025 г. Hamster Kombat очерта плановете си за остатъка от 2024 г. и за 2025 г., които включват интегриране на платежни системи, стартиране на нови игри и включване на незаменими токени като активи в играта.
Екипът наблегна на фокуса върху предоставянето на стойност в рамките на игрите, а не единствено върху приоритизирането на печалбите, което се разминава с типичните практики в Web3 пространството.
Въпреки това, те увериха играчите, че наградите все още ще бъдат налични, предполагайки, че предстоящите стойности на airdrop събитието могат да съвпаднат с първоначалните отключвания в хода на развитието на проекта. Освен това играта възнамерява да въведе обратно изкупуване на токени, финансирано от приходите от реклама, и да разпределя монети за изгаряне.
Американският сенатор Бил Хагерти вярва, че емитентите на стабилни монети са на път да се превърнат в едни от най-големите притежатели на държавния дълг на САЩ, тъй като регулаторният пейзаж за дигиталните активи, обвързани с долари, се развива.
Базираната в Швейцария Bitcoin Suisse се готви да пробие нова ниша извън Европа, след като получи първоначално регулаторно одобрение в Обединените арабски емирства.
Crypto.com направи още една важна крачка в своето разширяване в Европа, като получи регулаторно одобрение да предлага крипто деривати в цялата Европейска икономическа зона съгласно директивата на ЕС за финансовите инструменти.
Разговорите за създаването на единна валута на страните от БРИКС, която да се конкурира с щатския долар, се сблъскаха със суровата реалност. Централната банка на Бразилия заяви категорично, че в блока просто няма достатъчно финансови ресурси, за да се подкрепи такава амбициозна инициатива.